• EREM MEDIA GROUP


2002 yılında Erem Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı M. Özhan EREM tarafından kurulan
Expo Channel TV, kendi alanında dünyada bir ilki gerçekleştirerek fuar yayıncılığı ile yayın hayatına başlamış, reel sektörü destekleyen yenilikçi ve çağdaş bir medya platformunu oluşturarak, bugüne kadar sunduğu içerikle firmaların büyük bütçelere gereksinim duymadan ürünlerini geniş kitlelere pazarlamasına olanak sağlamıştır. Yeni dönemde ticaretin tele - marketing metodu ile hızlanmasını göz önünde bulunduran grup , yayın akışını doğrudan satış temasına odaklamıştır. TV kanallarının yasal olarak bağlı olduğu RTÜK 'ten tele - marketing lisansı almış olan kanal, izleyicilerine birbirinden değişik pek çok disiplin başlığında ürünler sunmaktadır. Kanal İngiltere'den Çin'e kadar çok geniş bir alanda izlenme kapasitesine sahiptir.

  • EREM YAYINCILIK

1988 yılından bu yana birçok sektörel dergiye imza atan Erem Yayın Grubu, bugüne kadar bünyesinde çıkardığı dergiler: Triplex, Şarküteri, Kuruyemiş, Elektrik Aydınlatma, Beyaz Eşya , Teknik Hırdavat, PL Magazine, Kobitürk, Oto Yedekparça, Kırtasiye ve Nalburiye, Osmanbey Moda, Otiad News, Bayim Olur musun? Gazetesi , Cable & Wire News ve Tüsedad gibi dergilerle birçok sektörün sesi olmuş, örgütlenmelerinde öncülük yapmıştır. Yaklaşık 20 yıllık süreçte bazı dergilerin hayatına son verilirken; günümüze kadar gelmiş olan Nalburiye, Kırtasiye ve Oto Yedekparça Dergileri, Bayim Olur Musun Dergisi ve yılda birkez yayınlanan Bayim Olur Musun Gazetesi, kendi alanlarında öncü ve lider yayınlar olmaya devam ederek sektöre yön vermektedir. Yayınlandığı süre zarfın'da Nalburiye, Kırtasiye ve Oto Yedekparça dergileri; gelişen pazarlardaki duruş ve içerikleriyle sektörlerin kendini ifade edebileceği, sorunlarını ve çözüm önerilerini kamuoyuna duyurabileceği mecralar olarak kabul görmüştür.

Erem Yayıncılık, yayınlarıyla sektörde öncü ve liderlik vasıflarını devam ettirmektedir.

  • MEDYA FORS FUARCILIK

Konsept fuarcılık konusunda farklı bir profili olan ve başarılarını bugüne dek organize ettiği birbirinden farklı fuarlarla kanıtlayan Media Force Fuarcılık, fuar organizasyonlarıyla sektörlerin gelişimine, Türkiye ve dünya ekonomisine katma değer sağlamayı, çevreye duyarlılığı, toplumsal faydayı öncelik olarak görmeyi kendisine görev bilmiştir.

Media Force Fuarcılık; "Ayrıntılar Önemlidir" sloganını ilke edinerek; ihtiyaçlara yanıt vermenin yanı sıra beklentilerin üzerinde hizmet sunma politikasıyla yola çıkarak, çalışanlarının niteliğinden projelerinin her aşamasında kadar kalite unsurunu temel almaktadır. Media Force, çalışmalarını, profesyonel ekibiyle sistematik biçimde yürüterek, uzun vadeli, sürdürülebilir projelere imza atmaktadır. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, bu grubun önemli projeleri arasındadır.
MedyaFors Fuarcılık olarak franchise almak isteyen girişimcilere, www.bayimolurmusun.com portalı ve Bayim Olur musun Gazetesi kanalıyla markaların franchise koşulları hakkında güncel bilgilerle rehberlik ediyoruz.