• Okan Fuarda

Okan Fuarda Hakkında Artık katıldığınız fuarlar Okan Karacan ile farklı bir ivme kazanıyor. Ünlü sunucu ve oyuncu Okan Karacan, standınızı ziyaret ederek;işinizi,markanızı,yeniliklerinizi,firmanızı ve ürünlerinizi Türkiye'nin en çok izlenen sektör televizyonu Expo Channel'da anlatmanızı sağlıyor.

  • Stratejik İşler

Stratejik İşler Hakkında
Stratejik İşler Kurucusu, 2015 JCI Dünya Başkanı, JAIN Global Başkanı ve Girişimci İsmail Haznedar'ın hazırlayıp sunduğu Stratejik İşler programına; girişimcilik il ilgili yol almış isimler konuk oluyor, kişisel deneyimlerini,geliştirdikleri yeni yaklaşımları, kriz yönetim metotları, çözüm önerileri,iş modelleri ve stratejileri gibi bir çok konuyu sizlerle paylaşıyorlar.

  • İş'in Yıldızı

İş'in Yıldızı Hakkında
"İşin Yıldızı" Programında, Gökmen Bayraktar'ın stüdyo konuğu olarak markanızın kuruluş hikayesini, hizmetlerinizi, sektörünüzü, markanızın misyon ve vizyonunu keyifli bir sohbet eşliğinde izleyicilerle paylaşabilirsiniz.

  • Kadim Bilgelik Okulu

Kadim Bilgelik Okulu Hakkında
Yazar-Eğitmen Kubilay Aktaş'ın hazırlayıp sunduğu "Kadim Bilgelik Okulu" programında her hafta geçmişten günümüze gelen öğretiler ve kadim bilgiler ekranlarınıza geliyor...

  • Franchising Dünyası

Franchising Dünyası Hakkında
Franchising Dünyası Programı, Arzu Şimşek'in sunumuyle cuma günleri saat 19:00 da Expo Channel Tv de ekranlara geliyor. Franchising ile büyüyen markaların üst düzey yetkililerinin konuk olduğu programda markarın franchising şartları, kuruluş hikayeleri, ileriye dönük hedefleri konuşulmaktadır.

  • Bülent Şenver'in Odası

Bülent Şenver'in Odası Hakkında
Türk bankacılık sistemine getirdiği yeniliklerle tanınan Bülent Şenver, toplumun her kesiminden, Türkiye'de öncü olduğunu ispatlamış,fikir liderleri ve karar önderi pek çok kişinin deneyimlerini,anılarını,fikirlerini,görüşlerini tecrübelerini ve yorumlarını sizlerle paylaşıyor...